• 04
  • 03
  • 02
  • 01

Galeria prac

W tym miejscu prezentujemy projekty graficzne, które tworzą nasi uczestnicy podczas zajęć. Zobacz:

 

 

 

W tym miejscu już uczestnicy samodzielnie udostępniają swoje prace i spersonalizowane strony internetowe.

 

web1 duze

1 Jakub Drążkowski jd.webpro.edu.pl

www.jakubd.eu

2 Michał Idasiak mi.webpro.edu.pl www.idasiak.pl
3 Agnieszka Kołodziejczyk ak.webpro.edu.pl www.agnieszkak.pl
4 Weronika Krajcarz wk.webpro.edu.pl www.verka.pl
5 Emilia Kuśmierska ek.webpro.edu.pl www.emiliak.pl
6 Paweł Pasternak pp.webpro.edu.pl www.pasternakpawel.pl
7 Joanna Pielorz jp.webpro.edu.pl www.pielorz.pl
8 Szymon Sitek ss.webpro.edu.pl www.grafik-johnny.pl
9 Oliwia Ślusarczyk os.webpro.edu.pl www.przepisnadesign.pl
10 Mateusz Tokarczyk mt.webpro.edu.pl www.etokarczyk.pl
11 Beata Wawreczko bw.webpro.edu.pl www.beatawawreczko.pl
12 Martyna Więtczak mw.webpro.edu.pl www.martynaw.pl

 

web2 duze

1 Magdalena Dróżdż md.webpro.edu.pl www.magdalenadrozdz.pl
2 Szymon Gebauer sg.webpro.edu.pl www.gebauers.eu
3 Tomasz Jura tj.webpro.edu.pl www.tomasz-jura.pl
4 Łukasz Kałuża lk.webpro.edu.pl www.lukaszkaluza.pl
5 Piotr Klich pk.webpro.edu.pl www.invcorax.pl
6 Ida Kosmala ik.webpro.edu.pl www.idakosmala.eu
7 Paweł Lisowicz pl.webpro.edu.pl www.pawel-lisowicz.pl
8 Mateusz Nowacki mn.webpro.edu.pl www.mateusznowacki.pl
9 Damian Sonek ds.webpro.edu.pl www.damiansonek.eu
10 Patryk Truchan pt.webpro.edu.pl www.truchanov.pl
11 Łucja Wach lw.webpro.edu.pl www.lucjawach.pl
12 Aleksander Woźniak aw.webpro.edu.pl www.alexanderwayne.eu

 

pro duze

1 Katarzyna Biegiesz kb.webpro.edu.pl www.kasiabiegiesz.pl
2 Sebastian Kaźmierczak sk.webpro.edu.pl www.sebastiankazm.pl
3 Kamil Kiernicki kk.webpro.edu.pl www.kamilkiernicki.pl
4 Jakub Król jk.webpro.edu.pl www.jakubkrol.eu
5 Mateusz Krzyżok mk.webpro.edu.pl www.krzyzok24.pl
6 Dariusz Majchrzak dm.webpro.edu.pl www.dariuszm.pl
7 Adrian Milczarek am.webpro.edu.pl www.adrianmilczarek.pl
8 Dawid Piwko dp.webpro.edu.pl www.dawidpiwko.pl
9 Paweł Smolaga ps.webpro.edu.pl www.pawelsmolaga.pl
10 Adrian Sówka as.webpro.edu.pl www.adriansowka.pl
11 Patryk Świerzko pa.webpro.edu.pl www.patrykswierzko.pl
12 Tomasz Urban tu.webpro.edu.pl www.tomaszurban.pl

Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego